Smycz dla psa przepinana od 3 m do 6 m kolory do wyboru

100% HAND MADE

Personalizowane smycze przepinane dla psa. Bardzo miękki i delikatny materiał na zewnątrz, zapewni komfort zarówno dla psa jak i właściciela. Wzmocnienie konstrukcji parcianym paskiem w środku, to gwarancja wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Smycz jak wszystkie produkty DOGIDIGI, zostały wykonane RĘCZNIE, przy zachowaniu najwyższej staranności. Są doskonałym i dopasowanym uzupełnieniem pozostałych elementów zestawu spacerowego.

Smycz zakończona jest wytrzymałym stalowym karabińczykiem, który dostępny jest w kilku kolorach - złoty, rose gold i czarny. Wskaż kolor karabińczyka podczas składania zamówienia.

Czym jest smycz przepinana?
To tradycyjna smycz dla psa o niemal niegraniczonej długości, którą właściciel może modyfikować podczas spaceru lub szkolenia. Bazowa długośc smyczy przepinanej to 3 m. Zgodnie z zamówieniem smycz możemy wydłużyć do 6 m. W smyczy możemy zamontować od 1 do 5 przepięć.
Przykład: wybierając smycz 4 m z dwoma przepięciami, klient otrzymuje smycz, która maksymalnie ma 4 m, ale może zostać skrócona do 3 lub 4 m, poprzez przepinanie kółka przy rączce do mini karabińczyków zamontowanych na trzecim i drugim metrze smyczy.

Wybierz długość smyczy oraz liczbę przepięć podczas sładania zamówienia.

W magazynie
SKU
055666
Już od 109,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Smycz dla psa przepinana od 3 m do 6 m kolory do wyboru
Twoja ocena