O nas

DOGIDIGI to marka stworzona z czystej troski i potrzeby dawania naszym pupilom tego co najlepsze. Tworzymy akcesoria i ubranka dla psów z wielką pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z naszych produktów został wykonany ręcznie, w naszej manufakturze ulokowanej na południu Polski. Dzięki własnej produkcji i korzystaniu z najlepszych dostępnych surowców, mamy pełną kontrolę nad wysoką jakością naszych produktów.

Oferujemy pojedyncze akcesoria oraz kompletne i spójne wyprawki, które ułatwią aklimatyzację pupila w nowym domu. W DOGIDIGI wszystko jest szyte na miarę, co daje naszym klientom wyjątkową możliwość pełnej personalizacji asortymentu - w zakresie rozmiaru, wzoru i koloru. Dajemy pewność, że produkty będą w pełni dopasowane do charakteru i rasy psa, a ponad to nie zaburzą estetyki i wystroju wnętrza domu czy mieszkania.

DOGIDIGI to pierwsza w pełni polska marka premium, oferująca kompletne akcesoria dla wszystkich ras psów. Produkty tworzymy z pasją i miłością do zwierząt, co jest gwarantem zadowolenia pupila i właściciela.